Kategoriler

Hakkımızda

Ben Gülşah Tun Tekinşen. İnebolu kızı,Hatay gelini ve Ece'nin annesiyim. Aslında 10 yıl kadar Tıbbi Mümessillik yapmış, Ece'nin dünyaya gelmesiyle birlikte birçok kadın gibi en güzel meslek annelik demiştim. Buna şartlarımın da büyük katkısı olmuştu tabi. Ece büyürken, ilk temel ek gıdaya geçişimizle birlikte her anne gibi başladı bende bir doğal beslenelim telaşı. Ve kızım iyi beslensin, katkısız doğal ürünler yesin diye İnebolu-Hatay hattında mekik dokumalar.

Aslında çokda şanslıydık. Eşimin Hatay da 25 yıllık aile işletmeleri vardı. İnebolu ve Hatay ‘dan en doğalından ne varsa bulup buluşturuldu ve İstanbula gönderildi.Sarıyer'in köylerinden haftasonu gezmeleriyle birlikte sütler alındı, yoğurtlar yapıldı. Her anne ve baba gibi onu şehrin kaosundan kurtarmak, iyi hissedeceği şeyleri yapmaya özen göstermekti bütün derdimiz. Kendimiz için de aynı şekilde yaşamak ve beslenmek esas oldu.

Şimdi kendi evimde kendi soframda yediğim tüm ürünleri sizin içib bir araya getirdim. Birgün canım arkadaşım Canan’la yemek yerken '' Ne duruyorsun Gülşah bu tatları artık insanlarla paylaşmalısın” diyerek içimdeki girişimci ruhu uyandırınca o güne kadar gıda ve beslenme üzerine sayısız proje yapmış olan bendenizde bir ışık yandı :) Hemen bu sıcak ve samimi proje için düğmeye bastım.Hatay ve İnebolu'dan getirdiğimiz kendi emeklerimizle yaptıımız doğal tüm ürünleri listeledim.

En doğalından,en güzelinden, tekrar tekrar tattım,tattırdım ve ben Gülşah ile biricik kızım Ece den doğdu GÜLCE..